KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12487640

nr 1248 7640

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad. Komposition, 68x93

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 15 april 2019
kl 19:05:00