KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12487640
nr 1248 7640
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad. Komposition, 68x93
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:05:00
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
300 kr